O mnie i mojej firmie

Mam na imię Kasia i jestem ciasteczkoholikiem, a jaka jest Twoja super moc?

Projektuję, piekę i lukruję. Spełniam Wasze słodkie, pierniczkowe marzenia.  🙂
A wszystko to z miłości do słodkości!

Z wykształcenia jestem informatykiem-ekonomistą. No i zanim zajęłam się słodkościami  pracowałam w typowej korporacji….

Widząc jednak jak praca związana z moimi studiami wpływa na moje zdrowie postanowiłam zupełnie zmienić bieg mojej kariery.

Postawiłam wszystko na jedną kartę i poszłam za głosem serca, zajęłam się tym co kocham – artystycznymi wypiekami i projektowaniem akcesoriów do dekoracji.

Moja historia

Jak zaczęła się moja przygoda z dekorowaniem pierniczków?

Od zawsze uwielbiałam wypieki i plastykę, a kiedy, będąc jeszcze na studiach, w 2013 roku dowiedziałam się, że te dwie rzeczy można ze sobą połączyć, że artystyczne wypieki to całkowicie realna rzecz, zaczęłam w wolnym czasie uczyć się dekoracji. Uczyłam się sama, z zagranicznych filmików na YouTube – zaczęło się od tortów dla rodziny i znajomych.  Nie zawsze miałam na nie jednak czas i nie było tak dużo imprez w rodzinie na które moje ciasta byłyby potrzebne. Zaczęłam więc dekorować pierniczki. Personalizowane ciasteczka to przecież idealny prezent na każdą okazję… i nie trzeba ich od razu zjeść (żartuje, trzeba bo są pyszne!). I tak narodziła się moja pasja. Zaczęłam w 2016 roku prowadzić fanpage na Facebooku gdzie hobbystycznie wstawiałam zdjęcia moich prac – przeważnie tortów. Później w 2018 założyłam również konto na Instagramie. W tym roku moja pasja przerodziła się w myśl o własnym biznesie.

Czy posiadam wykształcenie w zakresie pieczenia i dekorowania pierniczków?

Cóż, tak jak napisałam wcześniej, jestem samoukiem. Wszystkiego co wiem nauczyłam się sama, metodą prób i błędów z różnego rodzaju materiałów dostępnych w internecie.

Perfekcyjne Słodkości, co to za miejsce?

Uff długo to trwało, a ja podobno nie lubię mówić o sobie. 🙂

Dziękuję, że tu jesteś, mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej i znajdziesz tu coś dla siebie.

Dziękuję, że dzięki Tobie mogę spełniać moje marzenie i dzielić się z innymi tym co kocham.

To miejsce dla ludzi kreatywnych, myślących nieszablonowo, uwielbiających słodycze i rękodzieło. Osób, które szukają czegoś wyjątkowego dla siebie i swoich bliskich. Osób, które zajmują się rękodziełem i szukają nowych akcesoriów do dekoracji, żeby lepiej wyrazić siebie. Dla osób, które dopiero zaczynają dekorować i chcą nauczyć się czegoś więcej.

Dlaczego Perfekcyjne Słodkości?

Po prostu, z miłości do piękna i słodkości. Odkąd zaczęła się moja przygoda z artystycznymi wypiekami, marzyłam o miejscu gdzie będę mogła podzielić się z innymi moją pasją i przekazać ją dalej. Chciałam by rzeczy, które robię sprawiały radość innym i wywoływały uśmiech na twarzach dorosłych i dzieci.

Moje produkty

Każdy mój pierniczek wykonuję od początku do końca ręcznie. W każdy projekt wkładam serce i traktuję indywidualnie, dokładam wszelkich starań aby każdy mój klient był w pełni zadowolony. Jakość i autentyczność stanowią dla mnie filozofię Perfekcyjnych Słodkości.

Jestem perfekcjonistką, a moje foremki, szablony i rzeczy do dekoracji, które znajdziecie w moim sklepiku testuję i wykorzystuję sama na co dzień.

Produkty tworzę ze starannością oraz precyzją – cały czas testuję i udoskonalam ich poprzednie parametry, poprawiam projekty, tak żeby były w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających.